С изключителна воля и впечатляващо представяне, състезателите на боен клуб „Върколак“ – Берковица завоюваха титлата отборен шампион на България, прекъсвайки десетгодишната хегемония на отбора на Стара Загора „Атила“ – и то в техния собствен град.
С характер, дисциплина и непоколебима вяра, берковските бойци доказаха своята класа и дух!
- 11 златни медала
- 3 сребърни медала
- 1 бронзов медал
Отборът участва с 16 състезатели, които се окичиха с престижната титла след оспорвана надпревара с рекорден брой участници – над 330 бойци от цялата страна.
Този успех е резултат от 12 години упорити тренировки, отдаденост, както и силната подкрепа на родителите и треньорите.
Поздравления за шампионите!
Берковица се гордее с вас!


