Актуални Новини, Новини

БОЕН КЛУБ „ВЪРКОЛАК“ – БЕРКОВИЦА СТАНА ОТБОРЕН ШАМПИОН НА БЪЛГАРИЯ!

С изключителна воля и впечатляващо представяне, състезателите на боен клуб „Върколак“ – Берковица завоюваха титлата отборен шампион на България, прекъсвайки десетгодишната хегемония на отбора на Стара Загора „Атила“ – и то в техния собствен град.

С характер, дисциплина и непоколебима вяра, берковските бойци доказаха своята класа и дух!

  • 11 златни медала
  • 3 сребърни медала
  • 1 бронзов медал

Отборът участва с 16 състезатели, които се окичиха с престижната титла след оспорвана надпревара с рекорден брой участници – над 330 бойци от цялата страна.

Този успех е резултат от 12 години упорити тренировки, отдаденост, както и силната подкрепа на родителите и треньорите.

Поздравления за шампионите!
Берковица се гордее с вас!