АКТУАЛНО

ТЪРЖЕСТВО НА ДОБРОТАТА В НАВЕЧЕРИЕТО НА КОЛЕДНИТЕ И НОВОГОДИШНИ ПРАЗНИЦИ

На 18.12.2017 г. в  17.30 часа  механа „Адашите“  ще бъде сцена на необичаен празник за Доброто. Деца от училищата в общината, които са извършили добри дела през годината ще получат своите отличия на церемония, организирана от Местната комисия за борба срещу противообществените прояви на малолетните и непълнолетните от Община Берковица. Ще бъдат наградени поименно над 60 ученици, а също и 4 цели паралелки. Специални отличия ще получат и деца, извършили доброволен труд в полза на свои съученици. Отличниците тази година са:

СПИСЪК НА НАГРАДЕНИТЕ В КОНКУРСА „ДОБРИТЕ ДЕЛА-2017“

  1. Александра Любомирова – I ОУ „Н.Й.Вапцаров“ – гр. Берковица
  2. Владимир Иванов – I ОУ „Н.Й.Вапцаров“ – гр. Берковица
  3. Елена Парашкевова – I ОУ „Н.Й.Вапцаров“ – гр. Берковица
  4. Йоана Русимова – I ОУ „Н.Й.Вапцаров“ – гр. Берковица
  5. Свилен Клименко – I ОУ „Н.Й.Вапцаров“ – гр. Берковица
  6. Атанас Георгиев – I ОУ „Н.Й.Вапцаров“ – гр. Берковица
  7. Иван Иванов – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
  8. Симеон Стоянов – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
  9. Браян Бинков – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
  10. Мариам Тарик Бадах – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
  11. Елена Александрова – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
  12. Румен Григоров – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
  13. Елеонора Цветкова – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
  14. Моника Миленова – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
  15. Радослав Джонов – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
  16. Александра Василева – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
  17. Ивет Димитрова – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
  18. Биляна Витанова – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
  19. Анимира Ангелова – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
  20. Александра Александрова – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
  21. Лора Каменова – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
  22. Ивон Първина – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
  23. Елиза Игнатова – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
  24. Стефания Илиева – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
  25. Майкал Петров – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
  26. Петя Димитрова – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
  27. Божидар Тихомиров – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица
  28. Деяна Кузманова – III ОУ „Иван Вазов“ – гр. Берковица
  29. Анани Петров – III ОУ „Иван Вазов“ – гр. Берковица
  30. Дженифър Вакова – III ОУ „Иван Вазов“ – гр. Берковица
  31. Карина Тодорова – III ОУ „Иван Вазов“ – гр. Берковица
  32. Мартина Фидосиева – III ОУ „Иван Вазов“ – гр. Берковица
  33. Славина Иванова – III ОУ „Иван Вазов“ – гр. Берковица
  34. Лилия Атанасова – III ОУ „Иван Вазов“ – гр. Берковица
  35. Дейвид Николов – ОУ „Г.С.Раковски“ – с. Бързия
  36. Анжело Йончев – ОУ „Г.С.Раковски“ – с. Бързия
  37. Александра Георгиева – ОУ „Г.С.Раковски“ – с. Бързия
  38. Александра Стефанова – ОУ „Г.С.Раковски“ – с. Бързия
  39. Даниел Гъргов – ОУ „Г.С.Раковски“ – с. Бързия
  40. Габриела Спасова – ОУ „Г.С.Раковски“ – с. Бързия
  41. Мария Михайлова – ОУ „Г.С.Раковски“ – с. Бързия
  42. Николай Николов – ОУ „Г.С.Раковски“ – с. Бързия
  43. Димитрина Стефанова – ОУ „Г.С.Раковски“ – с. Бързия
  44. Никол Николова – ОУ „Г.С.Раковски“ – с. Бързия
  45. Александър Стоянов – ОУ „Г.С.Раковски“ – с. Бързия
  46. Павел Николов – ОУ „Г.С.Раковски“ – с. Бързия
  47. Гергана Новкова – ОУ „Г.С.Раковски“ – с. Бързия
  48. Рая Гъргова – ОУ „Г.С.Раковски“ – с. Бързия
  49. Красимира Алексова – ОУ „Г.С.Раковски“ – с. Бързия
  50. Веселина Христова – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – с. Замфирово
  51. Дияна Радославова – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – с. Замфирово
  52. Никол Данчева – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – с. Замфирово
  53. Мария Георгиева – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – с. Замфирово
  54. Илиян Енакиев – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – с. Замфирово
  55. Борис Иванов – ПГ „Д-р Иван Панов“ – гр. Берковица
  56. Диана Иванова – ПГ „Д-р Иван Панов“ – гр. Берковица
  57. Илия Антонов – ПГ „Д-р Иван Панов“ – гр. Берковица
  58. Мария Гошкина – Лесотехническа професионална гимназия – гр. Берковица
  59. Лукан Петров – Лесотехническа професионална гимназия – гр. Берковица
  60. Денислав Ценов – Лесотехническа професионална гимназия – гр. Берковица
  61. Цветомир Цветанов – Лесотехническа професионална гимназия – гр. Берковица
  62. Учениците от 9. б клас на Лесотехническа професионална гимназия – гр. Берковица
  63. Учениците от 11. а клас на Лесотехническа професионална гимназия – гр. Берковица
  64. Учениците от 12. а клас на Лесотехническа професионална гимназия – гр. Берковица
  65. Учениците от 12. б клас на Лесотехническа професионална гимназия – гр. Берковица

Специални награди:

  1. Гергана Костова – I ОУ „Н.Й.Вапцаров“ – гр. Берковица
  2. Александър Стефанов – Александър Петров Стефанов
  3. Божидар Тихомиров – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица

4.Теди Тихомирова – II ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Берковица

  1. Мартина Фидосиева – III ОУ „Иван Вазов“ – гр. Берковица
  2. Даниела Божинова – III ОУ „Иван Вазов“ – гр. Берковица
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on google
Google+
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram
Share on email
Email

МОЖЕ БИ ВИ ИНТЕРЕСУВА И :

Актуални Новини

100% БУДНИ В СЕЛО СЛАТИНА

На 20 февруари фолклорната група на с. Слатина, специално за ” 100% будни” по БНТ, представи местни ястия в дома

ВИЖТЕ ОЩЕ »
Актуални Новини

ОБЯВА

Военно окръжие – Монтана информира випускниците на средни училища в област Монтана, че за учебната 2024/2025 г.  НВУ „Васил Левски”

ВИЖТЕ ОЩЕ »
ПОПУЛЯРНИ ЕТИКЕТИ
covid-19 (28) Кмет на Община Берковица (71) Къща музей "Иван Вазов" (12) МБАЛ БЕРКОВИЦА (12) МИГ Берковица и Годеч (31) НЧ "Иван Вазов - 1872" (20) ОП Региони в растеж (18) Образование (41) Община Берковица (709) Общинска администрация-Берковица (106) Общински съвет-Берковица (46) Обява (43) Природни забележителности (21) Проект енергийна ефективност (12) СУТ (17) административни услуги (13) берковица (20) вик берковица (27) град Берковица (35) дневен ред (21) заповед (16) заповеди на кмета (23) избори (19) изложба (13) кмет община берковица (22) конкурс (13) културни забележителности (17) музеен комплекс - Берковица (31) общинска администрация (56) обява община берковица (13) обявление (93) обявление отдел СУТ (42) отдел строителство (23) подробен устройствен план (16) поздравителен адрес (28) проект (15) противоепидемични мерки (27) редовна сесия (17) социални дейности (14) социални услуги (15) спорт (12) съобщение (20) туризъм (32) уведомление (17) услуги (13)
QR Code

ПОСЛЕДНИ НОВИНИ - АКТУАЛНО

Запишете се за нашия Е-Бюлетин

Newsletter - Община Берковица

Имате Въпроси?
С радост ще Ви отговорим!

Facebook Twitter Email Pinterest linkedin WhatsApp WhatsApp Telegram Viber
Този уебсайт използва бисквитки за подобряване на посетителското преживяване. Използвайки уебсайта Вие се съгласявате с тяхното приложение в законовите рамки.