Трето място завоюва отборът на момчетата от ОУ „Георги С. Раковски“, с. Бързия на областния етап на ученическите игри по тенис на маса. Състезанията се проведоха на 21 март 2019 г. в Монтана.
Трето място завоюва отборът на момчетата от ОУ „Георги С. Раковски“, с. Бързия на областния етап на ученическите игри по тенис на маса. Състезанията се проведоха на 21 март 2019 г. в Монтана.
* Задължително поле.
Последвайте ни:
