Актуални Новини

ФУТБОЛНА СРЕЩА ЗА КУПА „БЕРКОВИЦА“

IMG_1918Отборът на Общински съвет, съставен от двама съветници и 4 професионални футболисти, победи отбора на служители на Общинска администрация – Берковица с резултат 8:6. Футболната среща за купа „Берковица“ се състоя на 5 септември от 17:30 на стадиона в Берковица. Футболистите от общинска администрация се справиха много добре с играта на терен, но въпреки това първото полувреме завърши с превес на съветниците. Агитката на футболния отбор на администрацията бе изключително активна в подкрепа на своите футболисти и  непрекъснато аплодираше отбора. Мачът бе от две полувремена, като във второ полувреме също имаше изключително IMG_1915много кризисни голови положения и за двата отбора. Редовните полувремена завършиха с равен резултат 5:5. След изпълнения на дузпи. Преходната купа „Берковица“ бе спечелена от отбора на Общински съвет. Трофеят бе връчен лично от кмета инж. Милчо Доцов, който поздрави всички играчи за достойното представяне.