Актуални Новини

ФУТБОЛНА СРЕЩА ЗА КУПА „БЕРКОВИЦА“

IMG_8320Отборът на Общински съвет, съставен от двама съветници и 5 професионални футболисти, победи отбора на служители на Общинска администрация – Берковица с резултат 6:3. Футболната среща за купа „Берковица“ се състоя на 7 септември от 17:30 на стадиона в Берковица.

Футболистите от общинска администрация се справиха много добре с играта на терен, но въпреки това първото полувреме завърши с превес на съветниците. Агитката на футболния отбор на администрацията бе изключително активна в подкрепа на своите футболисти и IMG_8324непрекъснато аплодираше отбора. Мачът бе от две полувремена, като във второ полувреме също имаше изключително много кризисни голови положения и за двата отбора. Преходната купа „Берковица“ бе спечелена от отбора на Общински съвет. Трофеят бе връчен лично от кмета инж. Милчо Доцов, който поздрави всички играчи за достойното представяне. Гости на спортното мероприятие бяха зам.-областните управители г-жа Нина Петкова и г-н Цветко Цветков.