СЕДМИЦА НА ГОРАТА В БЕРКОВИЦА
По повод Седмицата на гората кметът на Община Берковица – Радослав Найденов, заедно със „Зелен патрул – Берковица“ и служители от общинската администрация, се включиха в инициатива по залесяване.
В парк „Св. Георги Победоносец“ бяха засадени различни видове дървета,...
