ВТОРИ ЕЛЕКТРИЧЕСКИ АВТОМОБИЛ ЗА НУЖДИТЕ НА СОЦИАЛНИТЕ УСЛУГИ В ОБЩИНА БЕРКОВИЦА
На 08.05.2026 г. бе доставен и регистриран вторият електрически автомобил на Община Берковица, който ще бъде използван безвъзмездно за обезпечаване на мобилността и подпомагане на дейността на социални услуги — държавно делегирана дейност, функциониращи на територията на общината.
