От утре, 23.04 (четвъртък), 09:30 часа започва изплащането на възнагражденията на членовете на СИК за проведените избори за Народно събрание на 19 април 2026 г.
Изплащането ще се извършва в стая 110 (касиер) на първи етаж на Общинска администрация – Берковица.
